SD3114-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD3114-101-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 100UH 213MA 3.3 OHM
listoch: SD3114-101-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4100 pcs
  • správa
Špecifikácie SD3114-101-R
Číslo dielu SD3114-101-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 100UH 213MA 3.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78063 pcs Dátový hárok SD3114-101-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
tienenie Shielded séria SD3114
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 100µH Shielded Wirewound Inductor 213mA 3.3 Ohm Nonstandard DC odpor (DCR) 3.3 Ohm
Aktuálne hodnotenie 213mA Aktuálny - Sýtosť 252mA