SD3114-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD3114-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD3114-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 570MA 458 MOHM
listoch: SD3114-100-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4100 pcs
8200 pcs
  • správa
Špecifikácie SD3114-100-R
Číslo dielu SD3114-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 570MA 458 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73991 pcs Dátový hárok SD3114-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
tienenie Shielded séria SD3114
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1563-2
SD3114-100-R-ND
SD3114100R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.055" (1.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 458 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 458 mOhm Aktuálne hodnotenie 570mA
Aktuálny - Sýtosť 780mA