SD20-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-8R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD20-8R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 1.61A 100 MOHM
listoch: SD20-8R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie SD20-8R2-R
Číslo dielu SD20-8R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 8.2UH 1.61A 100 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 55135 pcs Dátový hárok SD20-8R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Ostatné mená SD20-8R2
SD20-8R2-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.61A 100 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 100 mOhm Aktuálne hodnotenie 1.61A
Aktuálny - Sýtosť 966mA