SD20-821-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD20-821-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD20-821-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 820UH 204MA 6.22 OHM
listoch: SD20-821-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2900 pcs
  • správa
Špecifikácie SD20-821-R
Číslo dielu SD20-821-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 820UH 204MA 6.22 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 58869 pcs Dátový hárok SD20-821-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SD
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SD20-821
SD20-821-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 820µH Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 820µH Shielded Wirewound Inductor 204mA 6.22 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 6.22 Ohm Aktuálne hodnotenie 204mA
Aktuálny - Sýtosť 98mA