SD10-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD10-1R0-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD10-1R0-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1UH 1.93A 44.8 MOHM
listoch: SD10-1R0-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie SD10-1R0-R
Číslo dielu SD10-1R0-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1UH 1.93A 44.8 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72287 pcs Dátový hárok SD10-1R0-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SD
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1168-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1µH Výška - sedenie (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1µH Shielded Wirewound Inductor 1.93A 44.8 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 44.8 mOhm Aktuálne hodnotenie 1.93A
Aktuálny - Sýtosť 2.25A