SD10-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SD10-150-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 15UH 613MA 442.9 MOHM
listoch: SD10-150-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3800 pcs
  • správa
Špecifikácie SD10-150-R
Číslo dielu SD10-150-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 15UH 613MA 442.9 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78644 pcs Dátový hárok SD10-150-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
tienenie Shielded séria SD
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SD10-150
SD10-150-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 15µH Výška - sedenie (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 15µH Shielded Wirewound Inductor 613mA 442.9 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 442.9 mOhm Aktuálne hodnotenie 613mA
Aktuálny - Sýtosť 605mA
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SD10-1R5-R
SD10-1R5-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FIXED IND 1.5UH 1.6A 65.3 MOHM