S506-630-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-630-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S506-630-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM
listoch: S506-630-R.pdf
  • správa
Špecifikácie S506-630-R
Číslo dielu S506-630-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE GLASS 630MA 250VAC 5X20MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20662 pcs Dátový hárok S506-630-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
séria S506 Doba odozvy Slow
obal Bulk Balík / puzdro 5mm x 20mm
Ostatné mená S506-630R
S506630R
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Tavenie I2t 1.33 Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ poistky Cartridge, Glass
DC Odolnosť proti chladeniu 0.186 Ohms Aktuálne hodnotenie 630mA
farba - Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 35A