S506-500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S506-500-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S506-500-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
listoch: S506-500-R.pdf
  • správa
Špecifikácie S506-500-R
Číslo dielu S506-500-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 21610 pcs Dátový hárok S506-500-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
séria S506 Doba odozvy Slow
obal Bulk Balík / puzdro 5mm x 20mm
Ostatné mená S506-500R
S506500R
Prevádzková teplota -
Typ montáže Holder Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Tavenie I2t 0.827 Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ poistky Cartridge, Glass
DC Odolnosť proti chladeniu 0.183 Ohms Aktuálne hodnotenie 500mA
farba - Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 35A
schválenie BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S506-8-R
S506-8-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE GLASS 8A 250VAC 5X20MM
Skladom: 12664 pcs
Stiahnuť ▼: S506-8-R.pdf
RFQ
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE GLASS 4A 250VAC 5X20MM
Skladom: 24337 pcs
Stiahnuť ▼: S506-4-R.pdf
RFQ
popis: FUSE GLASS 5A 250VAC 5X20MM