S501-200-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
S501-200-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S501-200-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM
listoch: S501-200-R.pdf
  • správa
Špecifikácie S501-200-R
Číslo dielu S501-200-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17614 pcs Dátový hárok S501-200-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
séria S501 Doba odozvy Fast
obal Bulk Balík / puzdro 5mm x 20mm
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Tavenie I2t 0.02
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ poistky Cartridge, Ceramic DC Odolnosť proti chladeniu 6 Ohms
Aktuálne hodnotenie 200mA farba -