S501-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S501-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu S501 100MA BUSS FUSE
listoch: S501-100-R.pdf
  • správa
Špecifikácie S501-100-R
Číslo dielu S501-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis S501 100MA BUSS FUSE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 16826 pcs Dátový hárok S501-100-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
séria S501 Doba odozvy Fast
obal - Balík / puzdro 5mm x 20mm
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Tavenie I2t 0.0018 Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Typ poistky Cartridge, Ceramic DC Odolnosť proti chladeniu 20 Ohms
Aktuálne hodnotenie 100mA farba -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 1.5kA schválenie CSA, cURus
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S501-2-R
S501-2-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: S501 2A BUSS FUSE