S500-315-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S500-315-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu S500 315MA BUSS FUSE
listoch: S500-315-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie S500-315-R
Číslo dielu S500-315-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis S500 315MA BUSS FUSE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 19931 pcs Dátový hárok S500-315-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
séria S500 Doba odozvy Fast
obal - Balík / puzdro 5mm x 20mm
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Tavenie I2t 0.58 Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Typ poistky Cartridge, Glass DC Odolnosť proti chladeniu 3.1 Ohms
Aktuálne hodnotenie 315mA farba -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 35A schválenie BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE