S500-250-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: S500-250-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu S500 250MA BUSS FUSE
listoch: S500-250-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie S500-250-R
Číslo dielu S500-250-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis S500 250MA BUSS FUSE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 21158 pcs Dátový hárok S500-250-R.pdf
Napájacie napätie - AC 250V Veľkosť / rozmer 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
séria S500 Doba odozvy Fast
obal - Balík / puzdro 5mm x 20mm
Prevádzková teplota - Typ montáže Holder
Tavenie I2t 0.28 Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks
Typ poistky Cartridge, Glass DC Odolnosť proti chladeniu 4.3 Ohms
Aktuálne hodnotenie 250mA farba -
Rozpínacia kapacita @ Menovité napätie 35A schválenie BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
S500-2-R
S500-2-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: S500 2A BUSS FUSE