RL1011-222-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1011-222-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2MH 263MA 4.58 OHM
listoch: RL1011-222-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL1011-222-R
Číslo dielu RL1011-222-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2MH 263MA 4.58 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 132797 pcs Dátový hárok RL1011-222-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" Dia (9.50mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 10kHz indukčnosť 2.2mH
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 900kHz
Detailný popis 2.2mH Unshielded Wirewound Inductor 263mA 4.58 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 4.58 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 263mA Aktuálny - Sýtosť 320mA