RL1011-181-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: RL1011-181-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 181UH 959MA 330 MOHM
listoch: RL1011-181-R.pdf
  • správa
Špecifikácie RL1011-181-R
Číslo dielu RL1011-181-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 181UH 959MA 330 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 108306 pcs Dátový hárok RL1011-181-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.374" Dia (9.50mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 10kHz indukčnosť 181µH
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 3MHz
Detailný popis 181µH Unshielded Wirewound Inductor 959mA 330 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 330 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 959mA Aktuálny - Sýtosť 1.11A