PB-5R0V474-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PB-5R0V474-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PB-5R0V474-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
listoch: PB-5R0V474-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie PB-5R0V474-R
Číslo dielu PB-5R0V474-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis CAP 470MF -20% +80% 5V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23896 pcs Dátový hárok PB-5R0V474-R.pdf
Napätie - hodnotené 5V tolerancia -20%, +80%
ukončenie PC Pins Veľkosť / rozmer 0.681" L x 0.354" W (17.30mm x 9.00mm)
séria PowerStor PB obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 283-2790
PB5R0V474R
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C Rozostup vedenia 0.465" (11.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 1 Ohm @ 100Hz Detailný popis 470mF (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 1 Ohm @ 100Hz 1000 Hrs @ 70°C
kapacitné 470mF
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PB-5R0V105-R
PB-5R0V105-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: CAP 1F -20% +80% 5V T/H
Skladom: 17344 pcs
Stiahnuť ▼: PB-5R0V105-R.pdf
RFQ
PB-600-24
PB-600-24
výrobcovia: MEAN WELL
popis: BATT CHARGER LEAD ACID 28.8V 21A
Skladom: 553 pcs
Stiahnuť ▼: PB-600-24.pdf
RFQ
PB-60
PB-60
výrobcovia: Global Specialties
popis: BREADBOARD ASSEMBLY 6.57X6.06"
Skladom: 2354 pcs
Stiahnuť ▼: PB-60.pdf
PB-5R0V474
PB-5R0V474
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: CAP 470MF -20% +80% 5V T/H