PB-5R0H474-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
PB-5R0H474-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PB-5R0H474-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu CAP 470MF -20% +80% 5V T/H
listoch: PB-5R0H474-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie PB-5R0H474-R
Číslo dielu PB-5R0H474-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis CAP 470MF -20% +80% 5V T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 29215 pcs Dátový hárok PB-5R0H474-R.pdf
Napätie - hodnotené 5V tolerancia -20%, +80%
ukončenie PC Pins Veľkosť / rozmer 0.571" L x 0.681" W (14.50mm x 17.30mm)
séria PowerStor PB obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 283-4002
PB-5R0H474-R-ND
PB5R0H474R
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C Rozostup vedenia 0.465" (11.80mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 1 Ohm @ 100Hz Detailný popis 470mF (EDLC) Supercapacitor 5V Radial, Can 1 Ohm @ 100Hz 1000 Hrs @ 70°C
kapacitné 470mF