MPIA4020V2-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4020V2-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPIA4020V2-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 3.8A 48 MOHM SMD
listoch: MPIA4020V2-2R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MPIA4020V2-2R2-R
Číslo dielu MPIA4020V2-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 3.8A 48 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 65460 pcs Dátový hárok MPIA4020V2-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
tienenie Shielded séria MPIA40-V2
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Ostatné mená 283-4729-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Metal Composite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 2.2µH Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 33MHz Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 48 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC odpor (DCR) 48 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.8A
Aktuálny - Sýtosť 5.5A