MPIA4020V2-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPIA4020V2-150-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPIA4020V2-150-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 15UH 1.5A 384 MOHM SMD
listoch: MPIA4020V2-150-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MPIA4020V2-150-R
Číslo dielu MPIA4020V2-150-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 15UH 1.5A 384 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74429 pcs Dátový hárok MPIA4020V2-150-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
tienenie Shielded séria MPIA40-V2
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD, J-Lead
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Metal Composite
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 15µH
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 13MHz
Detailný popis 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 384 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC odpor (DCR) 384 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.5A Aktuálny - Sýtosť 1.8A