MPI4040R4-2R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R4-2R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPI4040R4-2R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 3.9A 35 MOHM SMD
listoch: MPI4040R4-2R2-R.pdf
  • správa
Špecifikácie MPI4040R4-2R2-R
Číslo dielu MPI4040R4-2R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 2.2UH 3.9A 35 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4801 pcs Dátový hárok MPI4040R4-2R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
tienenie Shielded séria MPI4040
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1816 (4540 Metric)
Ostatné mená 283-4116-2
MPI4040R42R2R
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Metal Composite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.9A 35 mOhm 1816 (4540 Metric) DC odpor (DCR) 35 mOhm
Aktuálne hodnotenie 3.9A Aktuálny - Sýtosť 5.7A