MPI4040R4-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4040R4-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPI4040R4-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 1.9A 148 MOHM SMD
listoch: MPI4040R4-100-R.pdf
  • správa
Špecifikácie MPI4040R4-100-R
Číslo dielu MPI4040R4-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 1.9A 148 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5441 pcs Dátový hárok MPI4040R4-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
tienenie Shielded séria MPI4040
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 1816 (4540 Metric)
Ostatné mená 283-4112-2
MPI4040R4100R
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Metal Composite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 10µH
Výška - sedenie (Max) 0.079" (2.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 148 mOhm 1816 (4540 Metric) DC odpor (DCR) 148 mOhm
Aktuálne hodnotenie 1.9A Aktuálny - Sýtosť 2.6A