HCV1206-R42-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCV1206-R42-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCV1206-R42-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM
listoch: HCV1206-R42-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
550 pcs
1100 pcs
2750 pcs
  • správa
Špecifikácie HCV1206-R42-R
Číslo dielu HCV1206-R42-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43809 pcs Dátový hárok HCV1206-R42-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm)
tienenie Unshielded séria HCV1206
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4584-2 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 420nH Výška - sedenie (Max) 0.201" (5.10mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 420nH Unshielded Wirewound Inductor 16A 3.15 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 3.15 mOhm Aktuálne hodnotenie 16A
Aktuálny - Sýtosť 42A