3090-822H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 3090-822H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
listoch: 3090-822H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 3090-822H
Číslo dielu 3090-822H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 19007 pcs Dátový hárok 3090-822H.pdf
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
tienenie Unshielded séria 3090
hodnotenie - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 2-SMD
Ostatné mená 3090-822H TR 2000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.050" (1.27mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 45MHz Detailný popis 8.2µH Unshielded Inductor 130mA 4.5 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR) 4.5 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 130mA
Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
3090-822J
3090-822J
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 8.2UH 130MA 4.5 OHM
Skladom: 22571 pcs
Stiahnuť ▼: 3090-822J.pdf
RFQ
3090-M
3090-M
výrobcovia: Davies Molding, LLC.
popis: KNOB SMOOTH 5/16"-18 PHENOLIC
Skladom: 93614 pcs
Stiahnuť ▼: 3090-M.pdf
RFQ
3090-K
3090-K
popis: KNOB SMOOTH 3/8"-16 PHENOLIC
Stiahnuť ▼: 3090-K.pdf
výrobcovia: API Delevan
popis: FIXED IND 820NH 355MA 600 MOHM
Stiahnuť ▼: 3090-821J.pdf
3090-821G
3090-821G
Stiahnuť ▼: 3090-821G.pdf
3090-822F
3090-822F
Stiahnuť ▼: 3090-822F.pdf
3090-821H
3090-821H
Stiahnuť ▼: 3090-821H.pdf
popis: KNOB SMOOTH 5/16"-18 PLASTIC
Stiahnuť ▼: 3090-822K.pdf
popis: KNOB SMOOTH 1/4"-20 PLASTIC
Stiahnuť ▼: 3090-H.pdf
Stiahnuť ▼: 3090-822G.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety