HCM0703-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM0703-150-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu IND, PRESSED, 15UH, 5.0A 2PADS,
listoch: HCM0703-150-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie HCM0703-150-R
Číslo dielu HCM0703-150-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis IND, PRESSED, 15UH, 5.0A 2PADS, Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 72566 pcs Dátový hárok HCM0703-150-R.pdf
typ - tolerancia ±15%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
tienenie Shielded séria HCM0703
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 14.9µH
Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Vlastnosti - Detailný popis 14.9µH Shielded Inductor 2.2A 127 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 127 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.2A
Aktuálny - Sýtosť 5A