HCM0703-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM0703-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCM0703-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 3.2A 77.6 MOHM
listoch: HCM0703-100-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie HCM0703-100-R
Číslo dielu HCM0703-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 3.2A 77.6 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 69939 pcs Dátový hárok HCM0703-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.280" L x 0.260" W (7.10mm x 6.60mm)
tienenie Shielded séria HCM0703
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1708-2
HCM0703100R
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.2A 77.6 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 77.6 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.2A
Aktuálny - Sýtosť 7A