HCF1305-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1305-4R7-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCF1305-4R7-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 4.7UH 10.9A 7.2 MOHM
listoch: HCF1305-4R7-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie HCF1305-4R7-R
Číslo dielu HCF1305-4R7-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 4.7UH 10.9A 7.2 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59433 pcs Dátový hárok HCF1305-4R7-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ostatné mená 513-1517-2
HCF13054R7R
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 4.7µH Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 10.9A 7.2 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 7.2 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 10.9A
Aktuálny - Sýtosť 10.4A