HCF1305-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1305-3R3-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCF1305-3R3-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 13.2A 4.9 MOHM
listoch: HCF1305-3R3-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie HCF1305-3R3-R
Číslo dielu HCF1305-3R3-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 3.3UH 13.2A 4.9 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34863 pcs Dátový hárok HCF1305-3R3-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Unshielded séria HCF1305
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1515-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 13.2A 4.9 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 4.9 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 13.2A
Aktuálny - Sýtosť 12.5A