HCF1007-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-1R5-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCF1007-1R5-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1.5UH 13A 4.15 MOHM
listoch: HCF1007-1R5-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie HCF1007-1R5-R
Číslo dielu HCF1007-1R5-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1.5UH 13A 4.15 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49918 pcs Dátový hárok HCF1007-1R5-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
tienenie Unshielded séria HCF1007
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4091-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1.5µH Výška - sedenie (Max) 0.262" (6.65mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 13A 4.15 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 4.15 mOhm Aktuálne hodnotenie 13A
Aktuálny - Sýtosť 22A