HCF1007-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCF1007-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HCF1007-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 9.4A 8.65 MOHM
listoch: HCF1007-100-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
700 pcs
1400 pcs
3500 pcs
  • správa
Špecifikácie HCF1007-100-R
Číslo dielu HCF1007-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 9.4A 8.65 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67202 pcs Dátový hárok HCF1007-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.398" L x 0.307" W (10.10mm x 7.80mm)
tienenie Unshielded séria HCF1007
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-4443-2
HCF1007-100-R-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.262" (6.65mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 9.4A 8.65 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 8.65 mOhm Aktuálne hodnotenie 9.4A
Aktuálny - Sýtosť 5.3A