FP1007R1-R17-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R1-R17-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FP1007R1-R17-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 170NH 60A 0.29 MOHM
listoch: 1.FP1007R1-R17-R.pdf2.FP1007R1-R17-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
700 pcs
  • správa
Špecifikácie FP1007R1-R17-R
Číslo dielu FP1007R1-R17-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 170NH 60A 0.29 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 63203 pcs Dátový hárok 1.FP1007R1-R17-R.pdf2.FP1007R1-R17-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
tienenie Unshielded séria FLAT-PAC, FP1007
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1628-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 170nH Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 170nH Unshielded Wirewound Inductor 60A 0.29 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 0.29 mOhm Aktuálne hodnotenie 60A
Aktuálny - Sýtosť 58A