FP1006R2-R22-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1006R2-R22-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FP1006R2-R22-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 220NH 45A 0.36 MOHM
listoch: FP1006R2-R22-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
850 pcs
  • správa
Špecifikácie FP1006R2-R22-R
Číslo dielu FP1006R2-R22-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 220NH 45A 0.36 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71410 pcs Dátový hárok FP1006R2-R22-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm)
tienenie Unshielded séria FLAT-PAC, FP1006
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 513-1589-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 220nH Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 220nH Unshielded Wirewound Inductor 45A 0.36 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 0.36 mOhm Aktuálne hodnotenie 45A
Aktuálny - Sýtosť 38A