DRA74-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-681-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA74-681-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 680UH 315MA 2.86 OHM
listoch: DRA74-681-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1100 pcs
3300 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA74-681-R
Číslo dielu DRA74-681-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 680UH 315MA 2.86 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72751 pcs Dátový hárok DRA74-681-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
tienenie Shielded séria DRA
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-3640-2
DRA74-681-R-ND
DRA74681R
Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 680µH Výška - sedenie (Max) 0.171" (4.35mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 680µH Shielded Wirewound Inductor 315mA 2.86 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.86 Ohm Aktuálne hodnotenie 315mA
Aktuálny - Sýtosť 352mA