DRA74-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-3R3-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA74-3R3-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 4.16A 16 MOHM
listoch: DRA74-3R3-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA74-3R3-R
Číslo dielu DRA74-3R3-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 3.3UH 4.16A 16 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60838 pcs Dátový hárok DRA74-3R3-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
tienenie Shielded séria DRA
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-3635-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 3.3µH Výška - sedenie (Max) 0.171" (4.35mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 4.16A 16 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 16 mOhm Aktuálne hodnotenie 4.16A
Aktuálny - Sýtosť 5.41A