DRA127-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA127-471-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA127-471-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 470UH 827MA 910 MOHM
listoch: DRA127-471-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA127-471-R
Číslo dielu DRA127-471-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 470UH 827MA 910 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59239 pcs Dátový hárok DRA127-471-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ostatné mená 283-3597-2
DRA127-471-R-ND
DRA127471R
Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 470µH Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 470µH Shielded Wirewound Inductor 827mA 910 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 910 mOhm Aktuálne hodnotenie 827mA
Aktuálny - Sýtosť 1.62A