DRA127-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA127-221-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA127-221-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 220UH 1.253A 398 MOHM
listoch: DRA127-221-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
350 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA127-221-R
Číslo dielu DRA127-221-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 220UH 1.253A 398 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71325 pcs Dátový hárok DRA127-221-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ostatné mená 283-3591-2
DRA127-221-R-ND
DRA127221R
Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 220µH Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 220µH Shielded Wirewound Inductor 1.253A 398 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 398 mOhm Aktuálne hodnotenie 1.253A
Aktuálny - Sýtosť 2.35A