DRA127-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA127-100-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA127-100-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 6.02A 17 MOHM SMD
listoch: DRA127-100-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA127-100-R
Číslo dielu DRA127-100-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 6.02A 17 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44194 pcs Dátový hárok DRA127-100-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DRA
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-3584-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Shielded Wirewound Inductor 6.02A 17 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 17 mOhm Aktuálne hodnotenie 6.02A
Aktuálny - Sýtosť 11.2A