DRA125-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-R47-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA125-R47-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 470NH 18.47A 1.6 MOHM
listoch: DRA125-R47-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA125-R47-R
Číslo dielu DRA125-R47-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 470NH 18.47A 1.6 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64078 pcs Dátový hárok DRA125-R47-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 470nH
Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 470nH Shielded Wirewound Inductor 18.47A 1.6 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 1.6 mOhm
Aktuálne hodnotenie 18.47A Aktuálny - Sýtosť 33.2A