DRA124-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-8R2-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA124-8R2-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 3.87A 28 MOHM
listoch: DRA124-8R2-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA124-8R2-R
Číslo dielu DRA124-8R2-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 8.2UH 3.87A 28 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72965 pcs Dátový hárok DRA124-8R2-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ostatné mená 283-3565-2
DRA124-8R2-R-ND
DRA1248R2R
Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 8.2µH Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.87A 28 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 28 mOhm Aktuálne hodnotenie 3.87A
Aktuálny - Sýtosť 6.7A