DRA124-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-820-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA124-820-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 82UH 1.285A 257 MOHM
listoch: DRA124-820-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA124-820-R
Číslo dielu DRA124-820-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 82UH 1.285A 257 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62114 pcs Dátový hárok DRA124-820-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DRA
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 82µH
Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 82µH Shielded Wirewound Inductor 1.285A 257 mOhm Nonstandard DC odpor (DCR) 257 mOhm
Aktuálne hodnotenie 1.285A Aktuálny - Sýtosť 2.232A