DRA124-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-220-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA124-220-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 22UH 2.44A 71 MOHM SMD
listoch: DRA124-220-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA124-220-R
Číslo dielu DRA124-220-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 22UH 2.44A 71 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84426 pcs Dátový hárok DRA124-220-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DRA
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-3554-2
DRA124-220-R-ND
DRA124220R
Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.44A 71 mOhm Nonstandard
DC odpor (DCR) 71 mOhm Aktuálne hodnotenie 2.44A
Aktuálny - Sýtosť 4.16A