DRA124-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-102-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DRA124-102-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 1MH 380MA 2.94 OHM SMD
listoch: DRA124-102-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DRA124-102-R
Číslo dielu DRA124-102-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 1MH 380MA 2.94 OHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46031 pcs Dátový hárok DRA124-102-R.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria DRA
hodnotenie AEC-Q200 Q @ Freq -
obal Original-Reel® Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená 283-3550-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 165°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 1mH Výška - sedenie (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1mH Shielded Wirewound Inductor 380mA 2.94 Ohm Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.94 Ohm Aktuálne hodnotenie 380mA
Aktuálny - Sýtosť 629mA