CTX500-2-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX500-2-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH
listoch: CTX500-2-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX500-2-52LP-R
Číslo dielu CTX500-2-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15730 pcs Dátový hárok CTX500-2-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.445" Dia (36.70mm)
tienenie Unshielded séria CTX
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená CTX500-2-52LP
CTX500-2-52LP-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 500µH Výška - sedenie (Max) 0.583" (14.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 500µH Unshielded Toroidal Inductor 3.1A 183 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 183 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 3.1A
Aktuálny - Sýtosť 3.3A