CTX50-7-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX50-7-52LP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX50-7-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM
listoch: CTX50-7-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX50-7-52LP-R
Číslo dielu CTX50-7-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 50UH 10.5A 16.3 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19125 pcs Dátový hárok CTX50-7-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.535" Dia (39.00mm)
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 283-3918
CTX50-7-52LP-R-ND
CTX50752LPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) 0.661" (16.80mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 10.5A 16.3 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 16.3 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 10.5A
Aktuálny - Sýtosť 10.2A