CTX50-10-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX50-10-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 50UH 13.9A 12.4 MOHM
listoch: CTX50-10-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
16 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX50-10-52LP-R
Číslo dielu CTX50-10-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 50UH 13.9A 12.4 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8123 pcs Dátový hárok CTX50-10-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.870" Dia (47.50mm)
tienenie Unshielded séria CTX
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro Iron Powder
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 100kHz indukčnosť 50µH
Výška - sedenie (Max) 0.839" (21.30mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 13.9A 12.4 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 12.4 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 13.9A Aktuálny - Sýtosť 12.7A