CTX50-1-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX50-1-52LP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX50-1-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 50UH 2.6A 71.5 MOHM TH
listoch: CTX50-1-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX50-1-52LP-R
Číslo dielu CTX50-1-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 50UH 2.6A 71.5 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52293 pcs Dátový hárok CTX50-1-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.638" Dia (16.20mm)
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 513-1116
CTX50-1-52LP
CTX50-1-52LP-ND
CTX50152LPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 50µH Výška - sedenie (Max) 0.354" (9.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 50µH Unshielded Toroidal Inductor 2.6A 71.5 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 71.5 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.6A
Aktuálny - Sýtosť 2.7A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CTX50-1-R
CTX50-1-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: INDUCT ARRAY 2 COIL 50.63UH SMD
Skladom: 40843 pcs
Stiahnuť ▼: CTX50-1-R.pdf
RFQ
CTX5-4A-R
CTX5-4A-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: INDUCT ARRAY 2 COIL 4.26UH SMD
Skladom: 26614 pcs
Stiahnuť ▼: CTX5-4A-R.pdf
RFQ
CTX5-4
CTX5-4
popis: INDUCT ARRAY 2 COIL 4.9UH SMD