CTX250-4-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX250-4-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX250-4-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD
listoch: CTX250-4-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX250-4-R
Číslo dielu CTX250-4-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 250UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31532 pcs Dátový hárok CTX250-4-R.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm)
tienenie Unshielded séria OCTA-PAC®
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená 513-1206-2
CTX2504R
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet cievok 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnosť - pripojená v rade 1mH Indukčnosť - zapojená paralelne 250µH
výška 0.250" (6.35mm) Detailný popis Unshielded 2 Coil Inductor Array 1mH Inductance - Connected in Series 650mA Nonstandard
Odpor DC (DCR) - Séria - Odpor DC (DCR) - paralelný -
Aktuálne hodnotenie - séria 330mA Aktuálne hodnotenie - paralelné 650mA