CTX250-2-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX250-2-52LP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX250-2-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 250UH 4.2A 83.3 MOHM
listoch: CTX250-2-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX250-2-52LP-R
Číslo dielu CTX250-2-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 250UH 4.2A 83.3 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23926 pcs Dátový hárok CTX250-2-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.228" Dia (31.20mm)
tienenie Unshielded séria CTX
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 513-1117
CTX250-2-52LP
CTX250-2-52LP-ND
CTX250252LPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 250µH Výška - sedenie (Max) 0.748" (19.00mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 250µH Unshielded Toroidal Inductor 4.2A 83.3 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 83.3 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 4.2A
Aktuálny - Sýtosť 4.2A