CTX150-1-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX150-1-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 150UH 2.1A 162 MOHM TH
listoch: CTX150-1-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
105 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX150-1-52LP-R
Číslo dielu CTX150-1-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 150UH 2.1A 162 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37909 pcs Dátový hárok CTX150-1-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.815" Dia (20.70mm)
tienenie Unshielded séria CTX
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená CTX150-1-52LP
CTX150-1-52LP-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 150µH Výška - sedenie (Max) 0.370" (9.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 150µH Unshielded Toroidal Inductor 2.1A 162 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 162 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.1A
Aktuálny - Sýtosť 2.3A