CTX15-3P-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX15-3P-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX15-3P-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu INDUCT ARRAY 2 COIL 14.5UH SMD
listoch: CTX15-3P-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX15-3P-R
Číslo dielu CTX15-3P-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis INDUCT ARRAY 2 COIL 14.5UH SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 53534 pcs Dátový hárok CTX15-3P-R.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť / rozmer 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm)
tienenie Unshielded séria Econo-Pac™
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Nonstandard Ostatné mená CTX15-3P
CTX15-3P-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet cievok 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Indukčnosť - pripojená v rade 58.02µH Indukčnosť - zapojená paralelne 14.5µH
výška 0.190" (4.83mm) Detailný popis Unshielded 2 Coil Inductor Array 58.02µH Inductance - Connected in Series 14.5µH Inductance - Connected in Parallel 50 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 2.2A Nonstandard
Odpor DC (DCR) - Séria 198 mOhm Max Odpor DC (DCR) - paralelný 50 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie - séria 1.1A Aktuálne hodnotenie - paralelné 2.2A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
CTX15-3-R
CTX15-3-R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
Skladom: 35316 pcs
Stiahnuť ▼: CTX15-3-R.pdf
RFQ
CTX15-4
CTX15-4
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: INDUCT ARRAY 2 COIL 14.16UH SMD