CTX10-10-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX10-10-52LP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX10-10-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 16.9A 5.1 MOHM TH
listoch: CTX10-10-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
36 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX10-10-52LP-R
Číslo dielu CTX10-10-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 16.9A 5.1 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13655 pcs Dátový hárok CTX10-10-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.339" Dia (34.00mm)
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 513-1723
CTX10-10-52LP-R-ND
CTX101052LPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.843" (21.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 16.9A 5.1 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 5.1 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 16.9A
Aktuálny - Sýtosť 20.9A