CTX10-1-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX10-1-52LP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CTX10-1-52LP-R
Výrobca / Značka: Bussmann (Eaton)
Popis produktu FIXED IND 10UH 2.4A 48.1 MOHM TH
listoch: CTX10-1-52LP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
221 pcs
  • správa
Špecifikácie CTX10-1-52LP-R
Číslo dielu CTX10-1-52LP-R Výrobca Bussmann (Eaton)
popis FIXED IND 10UH 2.4A 48.1 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 34741 pcs Dátový hárok CTX10-1-52LP-R.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.339" Dia (8.60mm)
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená CTX10-1-52LP
CTX10-1-52LP-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Iron Powder Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 10µH Výška - sedenie (Max) 0.185" (4.70mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 10µH Unshielded Toroidal Inductor 2.4A 48.1 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 48.1 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.4A
Aktuálny - Sýtosť 2.1A